خوش آمدید

باسمه تعالی

اطلاعیه شماره 7
 

به اطلاع کلیه پژوهشگران و محققان ارجمند نشریه می رساند اولویت داوری و انتشار مقالات در نشریه اقتصاد فضا و توسعه روستایی، صرفا مقالاتی است که در قلمرو موضوعی نشریه نگارش شده باشد. از اینرو از محققان ارجمند تقاضا می شود از ارسال مقالاتی که فاقد قلمرو اقتصاد فضا و توسعه روستایی و اقتصاد روستایی است اجتناب نمایند. بعلاوه با توجه به کثرت مقالات حوزه گردشگری روستایی و تمرکز نشریه بر توازن جنبه های گوناگون اقتصاد روستایی، مقالات این حوزه در صورت تایید داوری با تاخیر بیشتری در نوبت انتشار قرار می گیرد.

اطلاعیه شماره 6
تبریک به مخاطبان و نویسندگان نشریه اقتصادفضا و توسعه روستایی
هیئت تحریریه کسب ضریب تأثیر 0/561 این نشریه در میان نشریات علمی ـ پژوهشی کشور و کسب رتبه نخست نشریات علوم جغرافیایی و رتبه نخست نشریات دانشگاه خوارزمی را به همه نویسندگان محترم مقالات و مخاطبان ارجمند تبریک عرض می نماید. 


اطلاعیه شماره 5 در خصوص انتشار ویژه نامه
به اطلاع محققان و نویسندگان ارجمند نشریه می رساند، که از پاییز سال 1396 سامانه قدیم نشریه اقتصادفضا و توسعه روستایی به طور کامل از دسترس خارج شده است از این رو بنابر نظر هیئت محترم تحریریه، آن دسته از مقالات سامانه قدیم که به تأیید داوران رسیده را تا پایان سال به صورت ویژه نامه منتشر نماید. بدیهیست در خصوص مقالاتی که نیازمند بازنگری بوده اند نویسندگان لازم است مقاله اصلاح شده را در سامانه جدید بارگذاری نمایند.

اطلاعیه شماره 4

به اطلاع محققان و مخاطبان ارجمند نشریه می رساند، در جدیدترین فهرست نشریات علمی پژوهشی دارای ضریب تاثیر (مربوط به نشریات سال 1394) نشریه اقتصاد فضا و توسعه روستایی با ضریب 0/561 در رتبه 5 نشریات کشور، رتبه نخست نشریات علوم جغرافیایی و رتبه نخست نشریات دانشگاه خوارزمی معرفی شده است. مدیر مسوول، سردبیر و هیات تحریریه نشریه، این موفقیت را مرهون تتبع علمی و دقت نظر نویسندگان و محققان و بویژه زحمات مدقانه داوران محترم نشریه می داند و از تلاش ستودنی همه این عزیزان قدردانی نموده و آرزوی توفیق بیشتر را مسالت می نماید.​   

 اطلاعیه شماره 3( مهم)

به اطلاع مخاطبان و محققان محترم نشریه می رساند مقالاتی که به صورت pdf به نشریه ارسال شود یا در نسخه های word نام مؤلفان درج گردد، در فرایند داوری قرار نمی گیرند.

 اطلاعیه شماره2

ضمن تبریک سال جدید و آرزوی بهترین روزها برای همه محققان و پژوهشگران ارجمند در سال 1396، به اطلاع مخاطبان نشریه می رساند مجله اقتصاد فضا و توسعه روستایی در جدید ترین فهرست بررسی نشریات از سوی پایگاه استنادی جهان اسلام با ضریب تاثیر(0.245) ارزیابی شده است.

  اطلاعیه شماره 1    

 1ـ به اطلاع مخاطبان نشریه می رساند از تاریخ 1395/11/9 صرفاً مقالاتی در اولویت داوری قرار می گیرد که در سامانه جدید نشریه(سامانه حاضر) بارگذاری شده باشد. بدیهی است به منظور تسریع در فرایند داوری رعایت شرایط و ضوابط نشریه در تدوین مقالات الزامی است.

2ـ آن دسته از مقالاتی که تا 1395/11/9 از طریق سامانه قدیم ارسال شده است، از طریق سامانه قدیم پیگیری می شود. همچنین مقالاتی که قبل از 1395/11/9 از سامانه جدید ارسال شده، لازم است مجدداً ارسال گردد.

Main Image

اقتصاد فضا و توسعه روستایی

1396، جلد 6، شماره21

شاپای چاپی: 2322-2131

شاپای الکترونیکی: 2588-476X

مدیر مسئول: زهرا بیگم حجازی زاده

سردبیر: حسن افراخته

مشاهده ی آخرین شماره

مقالات در دست چاپ

اطلاعات نشریه

 • شماره جاری: 1396، جلد 6، شماره21
 • شاپای چاپی: 2322-2131
 • شاپای الکترونیکی: 2588-476X
 • مدیر مسئول: زهرا بیگم حجازی زاده
 • سردبیر: حسن افراخته
 • صاحب امتیاز: دانشگاه خوارزمی

اشتراک در خبرنامه

لطفاً نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه در کادر زیر وارد کنید.

آمار سایت

 • کل کاربران ثبت شده: 1469 کاربر
 • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
 • میهمانان در حال بازدید: 49 کاربر
 • تمام بازدید‌ها: 1306198 بازدید
 • بازدید 24 ساعت قبل: 2468 بازدید
 • تعداد مقالات دریافت شده: 429 مقاله
 • تعداد مقالات منتشر شده: 204 مقاله
 • بازنشر اطلاعات

  استفاده از مطالب ارایه شده در این پایگاه با ذکر منبع آزاد می باشد

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فصلنامه اقتصاد فضا و توسعه روستایی می باشد.

  طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

  © 2015 All Rights Reserved |

  Designed & Developed by : Yektaweb